Jakie smaki lodów ludzie kupują najczęściej?

Przy sprzedaży lodów warto wiedzieć jakie smaki lodów nasi klienci kupują najczęściej. Jeżeli prowadzą Państwo biznes dłuższy czas, z pewnością posiadacie takie dane. W przypadku, gdy jest to nowy lokal warto wspomóc się informacjami ogólnodostępnymi. W związku  z tym przygotowaliśmy smaki, lodów, które według nas smakosze deserów lodówych wybieraja naczęściej. 

Tradycyjne lody z dużą ilością owoców, bez sztucznych dodatków, to podstawowe wymagania jakie stawiają przed nami klienci. Jednak po za tym wybierają takie smaki lodów, które im się kojarzą z dzieciństwem. Chodzi tu przede wszystkim o lody rzemieślnicze o smaku waniliowym, śmietankowym i czekoladowym. Również dużą popularnością cieszą się lody o smaku truskawki oraz słonego karmelu, a od niedawna smak pistacji też jest bardzo rozchwytywany i pożądany. 

Oczywiście trzeba pamiętać, że każda osoba ma inny gust i trzeba zaopatrzyć się nie tylko w te podstawowe smaki, ale także w te unikalne i nietypowe. W dzisiejszych czasach niełatwo jest przekonać klienta do zakupu w swoim punkcie. Nie wystarczy mieć ładnego lokalu, ciekawej nazwy lub interesujących nazw produktów, ponieważ kupujący często pytają o skład, producenta, alergeny oraz wersję wegańską. 

Warto zaopatrzyć w produkty wegańskie, jednocześnie nie zapominając o podstawowych smakach takich jak śmietankowy, truskawkowy czy czekoladowy. Te smaki lodów są ponadczasowe i są jednymi z najbardziej wychwytywanych i najchętniej kupowanych w Polsce. 

Sweet Lód specjalizuje się w lodach rzemieślniczych wszelkiego rodzaju oraz sorbetach o różnych smakach. Nasze lody są robione w sposób rzemieślniczy, co oznacza, że wymagają od nas odpowiedniej produkcji. Stąd pochodzi właśnie nazwa lody rzemieślnicze. Cechami charakterystycznymi jest to, że robione są ze składników pochodzenia naturalnego takich jak mleko, śmietana, owoce, ręcznie wytwarzany karmel, soków 100% owocowych czy ziół. 

Sprawdź nasza ofertę i zadbaj o klientów swojego lokalu.