Oryginalne smaki lodów

Różnorodność smaków, jakie oferujemy jako producent lodów rzemieślniczych jest bardzo duża. Chcielibyśmy przybliżyć Państwu ofertę naszych kombinacji i przedstawić te, które urzekają naszych klientów. 

W sprzedaży posiadamy lody mleczne, sorbety, lody wegańskie i niskokaloryczne. Każda z tych kategorii posiada jeszcze bardziej rozbudowaną ofertę smaków. Wśród nich są bardzo oryginalne smaki, których nie znajdą Państwo w standardowej ofercie. 

Banoffi 

Idealna słodka mieszanka banana i toffi. Degustatorzy słodkich smaków mówią, że lepszego połączenia nie mogli sobie wymarzyć. Proporcje smaków, które uzupełniają się, napełniają słodkością nie tylko ciało ale też duszę.

Biała czekolada z limonką

Nietuzinkowe połączenie słodko-śmietankowej białej czekolady i kwaśnej limonki daje niesamowite doznania. Klienci, którzy nie przepadają za bardzo słodkimi lodami, wybierają ten smak. Ta mieszanka daje posmak słodkiego i kwaśnego za jednym razem. Orzeźwienie i słodycz jednocześnie to nic innego jak biała czekolada i limonka. 

Czekolada z crokantem rumowym

Krokant to nic innego jak posypka cukiernicza wykonana z masła, cukru i siekanych orzechów. Występuje w postaci drobnych, chrupiących kawałków w cukrowej glazurze. Otrzymuje się je w procesie łagodnego prażenia. W naszej produkcji występuje w smaku rumowym. Klienci w połączeniu z czekoladowym smakiem lodów otrzymują niesamowite połączenie, które jest nie tylko śmietankowe, ale zarazem chrupiące. 

Daquas

Bezowe blaty przełożone kremem z serka mascarpone, śmietanki i masy krówkowej z dodatkiem daktyli i orzechów – to opis tortu Dacquoise. Jednak nie trzeba poświęcać czasu na jego przygotowanie, wystarczy wybrać smak lodów rzemieślniczych o nazwie daquas. Idealne proporcje naszych składników dają takie same doznania jak kawałek francuskiego tortu bezowego.

Figa z makiem

Wyrażenia z figą używa się, żeby dać komuś do zrozumienia, że czegoś się nie da zrobić lub że czegoś się za żadne skarby świata nie zrobi. Jednak nie w naszej produkcji. Lody o smaku figi z makiem to połączenie dla wielbicieli słodkich makowych smaków. Mak w kuchni jest znany od bardzo długiego czasu, więc my jako producent lodów podjęliśmy wyzwanie połączenia go z owocem, znanym na całym świecie. Przyniosło to efekt, który posmakował szerokiemu gronu klientów. 

Iryski

Kto pamięta te staromodne cukierki podobne do krówek? Wystepowały w wersji z sezamem, makiem, śmietankowe i kakaowe. Smak ich powrócił i to w naszych lodach rzemieślniczych! Robiąc krok w stronę naszych klientów, którzy chcą poczuć smak dawnych czasów, stworzyliśmy smak tych kultowych cukierków – Irysów. 

Karaibskie

Mimo, iż pizza z ananasem niekoniecznie trafia w gusta wszystkich, to zapewniamy, że nasze lodowe połączenie ananasa z chrupkami czekoladowymi już tak! Smak karaibów to odsłona tych dwóch składników, które idealnie do siebie pasują. Dają orzeźwienie i czekoladową przyjemność w jednym deserze. 

To tylko wybrane smaki z naszej oferty. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą naszych lodów rzemieślniczych i zaspokojenie potrzeb Państwa klientów.